Asansör Servis Firması Seçerken ?

• Asansör bakım onarım hizmeti almak istediğiniz firmanın sizin yapınızda bulunan sisteminize ihtiyaç duyulan zamanlarda gerekli müdahaleleri yapabilirmi?

     Bunun sorunun cevabı önemlidir, asansör bakım onarım servisi hizmeti firması asansör kullanıcılarının, konfor ve güvenliğini her zaman üst düzeyde tutmak zorundadır.
Asansörler gündelik hayatımızda olmazsa olmazlar arasında yerini almaktadırlar. Dikey yükselme ile birlikte asansör kullanımı kaçınılmazdır.
Firmamız bütün yapılar için gerek yüksek tonajlı asansörler, gerek insan asansörleri, servis asansörleri, okul, hastane gibi trafiği yoğun olan yapılarda kesintisiz hizmet vermektedir. Servise ihtiyaç duyulan heran gerekli müdahaleler kısa sürede ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.
 İstanbul ilçelerinde sürekli gezici halinde olan asansör arıza ekiplerimiz, asansörlerde oluşan arıza tamiri için en kısa sürede müdahale prensibimizi yürütmek için hareket etmektedirler.

• Telafisi olmayan hatalar?

Asansörler gündelik hayatımızda iş yerimizde, evimizde ve birçok zaman içinde içerisinde seyahat ettiğimiz araçlardır.
Asansörlerimizin, bakımları kontrolleri de olmazsa olmazlar arasındadır. Yetkisiz kişilere teslim edilen asansörler, kullanıcılar için ve sistem için çok tehlikelidir.
Asansör konusunda uzmanlaşmamış profesyonelce yönetilmeyen bir hizmet ile verimli sağlıklı bir hizmet  almak mümkün değildir. Kullanıcı can ve mal güvenliğini korumak için yetkili kişiler tarafından gerekli müdahaleler zamanında yapılarak asansör bakım onarım hizmeti yürütülmelidir. Bu konuda firmamız üzerine düşen görevin bilincinde olup, teknik ve idari personel olarak gerekli bütün teçhizat, tecrübe sahip birikimiyle asansör kullanıcılarının can ve mal güvenliğini korumaktadır.

Yetkisiz kişilere emanet edilen sistemler, dönüşü olmayan ve telafisi olmayan sorunları beraberinde getirir…