Uğurmumcu Asansör Bakımı Servisi | Uğurmumcu | Trio Lift Asansör

Uğurmumcu – Kartal Asansör Firmaları Servisi

Asansör Bakımı – Asansör  Servisi

İnsanların can ve mal güvenliği açısından asansör bakım onarımı çok önem arz etmektedir. Günlük hayatımızda kullanımına çok ihtiyaç duyduğumuz asansörler sürekli çalışan sistem olmalarından dolayı aylık periyodik rutin bakım yapılması. Yönetmelik gereği zorunlu olmakla birlikte göz ardı edilemeyek ciddi bir konudur.
Firmamız tarafından İstanbul’ un asansör firmaları arasında bulunan, bütün ilçelere asansör bakımı servisi onarımı hizmeti kesintisiz verilmektedir.

Uğurmumcu – kartal asansör bakımı ve servisi hizmeti Uğurmumcu bölgesi asansör kullanıcıları için hizmet etmektedir. Kartal ilçesi asansörlerin genel bakımı ve kontrolü firması Trio Lift Asansör.

Uğurmumcu – kartal  Asansör bakımı servisi  firmamız tarafından yapılan bina – site yönetimleri tarafından incelenen ve yönetimler. Arasında anlaşma sağlandıktan yazılı olarak mevcut olan asansörler için sürekli asansör bakımı onarımı ve servisi anlaşması imzalanır.

Asansör Bakımı anlaşması içerisinde mevcut asansörün genel özellikleri bina yönetimleri sorumlulukları, sorumluluk. Alanları, firma yetkileri, sorumlulukları, garanti kapsamları ve asansörler hakkında genel yaptırım maddeleri yer almaktadır.

Bakım sözleşmesi ile birlikte firma asansörle ilgili kendine ait olan bütün sorumlulukları yazılı sözleşme ile bünyesine almış bulunur.

Uğurmumcu Asansör Bakımı Servisi , Onarımı Anlaşması ile birlikte :

► Tesisteki asansör için belirli bir gün aralığı verilerek her ay verilen gün içerisinde asansör bakımı, servisi, onarım. İncelemesi bakımı servisi – servisi hizmeti yerine getirilir ve anlaşma yapılan tutar üzerinden faturalandır.

► Tesisin asansörü hakkında doğa bilecek bütün arızalar için firmamız. Sorumludur ve ücretsiz olarak asansör arıza servisi hizmetini tesise vermekle yükümlüdür.

► Asansör arızası firmamıza bildirilerek en kısa sürede müdahale edilmesi şartıyla asansör arızası  kayıt altına alınır. Ve firma asansör teknik servis sorumluları tarafından tesis yerine gidilerek arızaya müdahale edilir.

► Arızaya müdahale etme süresi Trio Lift Asansörleri tarafından maksimum iki ( 2 ) saat olacak şekilde garanti verilir. ( Acil durumlarda bu süre en acil şekilde gerçekleşecektir).

Bu şekilde bakım anlaşması imzalanan tesis bir ay içerisinde  asansör bakımı onarımı servisi bedeli haricinde (parça değişmediği sürece). Hiçbir şekilde asansör bakımı  servisi bedeli adı altında ödeme yapmakla yükümlü tutulmamaktadır.
Uğurmumcu asansör servisi bakımı.

Trio Lift Asansörleri, Asansör Servisi Bakımı Anlaşmasını Bu Şekilde Yürütmektedir.


Uğurmumcu asansör servisi Uğurmumcu asansör bakımı Uğurmumcu asansör onarımı Uğurmumcu kartal asansör servisi kartal asansör bakımı kartal bölgesi asansör firmaları asansör firmaları Uğurmumcu asansör servisleri Uğurmumcu asansör bakım fiyatı Uğurmumcu asansör tamiri Uğurmumcu bakım Uğurmumcu asansörü Uğurmumcu asansör firması uğurmumcu