Ümraniye Asansör Servisi | Asansör Bakımı | Profesyonel Tercih | Trio Lift Asansör

Ümraniye Asansör Servisi | Asansör Bakımı

Comments Off


Ümraniye Asansör Servisi Firmaları

Asansör Bakımı

İnsanların can ve mal güvenliği açısından asansör bakım onarımı çok önem arz etmektedir. Günlük hayatımızda kullanımına çok ihtiyaç duyduğumuz asansörler sürekli çalışan sistem olmalarından dolayı aylık periyodik rutin bakım yapılması. yönetmelik gereği zorunlu olmakla birlikte göz ardı edilemeyecek ciddi bir konudur. 
Firmamız tarafından İstanbul’ da bulunan bütün ilçelere asansör bakımı servisi onarımı hizmeti kesintisiz verilmektedir.

Ümraniye asansör bakımı ve servisi hizmeti Ümraniye bölgesi asansör kullanıcıları için hizmet etmektedir.

Ümraniye Asansör bakımı servisi  firmamız tarafından yapılan bina – site yönetimleri tarafından incelenen ve yönetimler. arasında anlaşma sağlandıktan yazılı olarak mevcut olan asansörler için sürekli asansör bakımı onarımı ve servisi anlaşması imzalanır.

Asansör Bakımı anlaşması içerisinde mevcut asansörün genel özellikleri bina yönetimleri sorumlulukları, sorumluluk. alanları, firma yetkileri, sorumlulukları, garanti kapsamları ve asansörler hakkında genel yaptırım maddeleri yer almaktadır.

Bakım sözleşmesi ile birlikte firma asansörle ilgili kendine ait olan bütün sorumlulukları yazılı sözleşme ile bünyesine almış bulunur.

Ümraniye Asansör Bakımı Servisi , Onarımı Anlaşması ile birlikte :

► Tesisteki asansör için belirli bir gün aralığı verilerek her ay verilen gün içerisinde asansör bakımı, servisi, onarım. incelemesi bakımı servisi – servisi hizmeti yerine getirilir ve anlaşma yapılan tutar üzerinden faturalandır.

► Tesisin asansörü hakkında doğa bilecek bütün arızalar için firmamız. sorumludur ve ücretsiz olarak asansör arıza servisi hizmetini tesise vermekle yükümlüdür.

► Asansör arızası firmamıza bildirilerek en kısa sürede müdahale edilmesi şartıyla asansör arızası  kayıt altına alınır. ve firma asansör teknik servis sorumluları tarafından tesis yerine gidilerek arızaya müdahale edilir.

► Arızaya müdahale etme süresi Trio Lift Asansörleri tarafından maksimum iki ( 2 ) saat olacak şekilde garanti verilir. ( Acil durumlarda bu süre en acil şekilde gerçekleşecektir).

Bu şekilde bakım anlaşması imzalanan tesis bir ay içerisinde  asansör bakımı onarımı servisi bedeli haricinde (parça değişmediği sürece). hiçbir şekilde asansör bakımı  servisi bedeli adı altında ödeme yapmakla yükümlü tutulmamaktadır.
Ümraniye asansör servisi bakımı.

Ümraniye Asansör Revizyon Hizmetleri 

Asansörlerin genel performans yükseltmeleri, asansörlerin revizyon işlemleri sorunsuz olarak güvenilir hale getirme işlemleri. Asansörlerde revizyon hizmeti kaçınılmaz bir hizmettir, eskimiş yıpranmış asansör parçalarının değiştirilmesi günümüz şartlarına getirilmesi önemli bir husustur.
Asansör revizyon hizmetleri için Ümraniye bölgesinden bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Trio Lift Asansörleri, Asansör Servisi Bakımı Anlaşmasını Bu Şekilde Yürütmektedir.


Ümraniye asansör servisi Kadıköy asansör bakımı Kadıköy asansör onarımı Kadıköy asansör firmaları Kadıköy asansör servisleri Kadıköy asansör bakım fiyatı Kadıköy asansör tamiri Ümraniyebakım Kadıköy asansörü Kadıköy asansör firması kadıköy