FERHATPAŞA ASANSÖR SERVİSİ | Bakımı | Onarımı|Ferhatpaşa|Trio Lift

Ataşehir Asansör Servisi | Bakımı

Comments Off

ferhatpaşa asansör servisi asansör bakımı firmaları

Ataşehir Asansör Servisi Bakımı Onarımı Sözleşmesi

Asansör Bakımı – Asansör  Servisi

     İnsanların can ve mal güvenliği açısından asansör bakım onarımı çok önem arz etmektedir. Günlük hayatımızda kullanımına çok ihtiyaç duyduğumuz asansörler sürekli çalışan sistem olmalarından dolayı aylık periyodik rutin bakım yapılması. Yönetmelik gereği zorunlu olmakla birlikte göz ardı edilemeyek ciddi bir konudur. 
Firmamız tarafından İstanbul’ da bulunan bütün ilçelere asansör bakımı servisi onarımı hizmeti kesintisiz verilmektedir.

Ferhatpaşa asansör bakımı ve servisi hizmeti Ferhatpaşa bölgesi asansör kullanıcıları için hizmet etmektedir.

Ferhatpaşa Asansör bakımı servisi  firmamız tarafından yapılan bina – site yönetimleri tarafından incelenen ve yönetimler. Arasında anlaşma sağlandıktan yazılı olarak mevcut olan asansörler için sürekli asansör bakımı onarımı ve servisi anlaşması imzalanır.

Asansör Bakımı anlaşması içerisinde mevcut asansörün genel özellikleri bina yönetimleri sorumlulukları, sorumluluk. Alanları, firma yetkileri, sorumlulukları, garanti kapsamları ve asansörler hakkında genel yaptırım maddeleri yer almaktadır.

Bakım sözleşmesi ile birlikte firma asansörle ilgili kendine ait olan bütün sorumlulukları yazılı sözleşme ile bünyesine almış bulunur.

Ferhatpaşa Asansör Bakımı Servisi , Onarımı Anlaşması ile birlikte :

► Tesisteki asansör için belirli bir gün aralığı verilerek her ay verilen gün içerisinde asansör bakımı, servisi, onarım. İncelemesi bakımı servisi – servisi hizmeti yerine getirilir ve anlaşma yapılan tutar üzerinden faturalandır.

► Tesisin asansörü hakkında doğa bilecek bütün arızalar için firmamız. Sorumludur ve ücretsiz olarak asansör arıza servisi hizmetini tesise vermekle yükümlüdür.

► Asansör arızası firmamıza bildirilerek en kısa sürede müdahale edilmesi şartıyla asansör arızası  kayıt altına alınır. Ve firma asansör teknik servis sorumluları tarafından tesis yerine gidilerek arızaya müdahale edilir.

► Arızaya müdahale etme süresi Trio Lift Asansörleri tarafından maksimum iki ( 2 ) saat olacak şekilde garanti verilir. ( Acil durumlarda bu süre en acil şekilde gerçekleşecektir).

Bu şekilde bakım anlaşması imzalanan tesis bir ay içerisinde  asansör bakımı onarımı servisi bedeli haricinde (parça değişmediği sürece). Hiçbir şekilde asansör bakımı  servisi bedeli adı altında ödeme yapmakla yükümlü tutulmamaktadır.
Ferhatpaşa asansör servisi bakımı.

Trio Lift Asansörleri, Asansör Servisi Bakımı Anlaşmasını Bu Şekilde Yürütmektedir.

asansör servisi  asansör bakımı asansör onarımı asansör firmaları asansör servisleri asansör bakım fiyatı asansör tamiri bakım asansör bakım sözleşmesi asansör firması asansör bakım ücretleri asansör tamircileri asansör firmaları bakımı asansör servis sözleşmesi asansör bakım sözleşmesi. Asansör bakımcısı asansör sözleşmesi nedir aylık asansör bakımı asansör bakım ücretleri asansör revizyon asansör revizyonu asansör revizyon hizmetleri asansör revizyon firmaları asansör revizyon işlemleri asansör revizyon fiyatları asansör revizyon nasıl yapılır. Ferhatpaşa Asansör Servisi Bakımı ferhatpaşa asansör servisi bakımı onarımı. Ferhatpaşa asansör servisi bakımı onarım Ferhatpaşa bakım onarım tamiri ferhatpaşa asansör servis firmaları asansör firmaları asansör ferhatpaşa  bakımı firmaları asansör fiyatları  Ferhatpaşa asansör tamiri fiyatları asansör servisi arıyorum Ferhatpaşa asansör servisi ferhatpaşa nerede kaliteli . Ferhatpaşa asansör servisi asansör bakımı asansör bakımcı firmaları asansör bakım fiyatları ferhatpaşa asansör firması asansörFerhatpaşa  asansör servisi, Ferhatpaşa asansör bakımı. Asansör bakımı, asansör firmaları, asansör bakımı firması, asansör bakım fiyatları, tamir, servisi,  servisleri, onarımı, revizyonu, servisleri, yetkili, tse, İstanbul, Anadolu, yakası, Avrupa, bakımcısı, bakımı, bakımları, fiyatları